Türkiyenin Her Yerinden
444 49 13
MENÜLER
Firmamız hakkında bilgiler.
Haberler
Hakkımızda kısa ve güncel haberler.
Antalya Ofisimiz Açılıyor
Antalya Merkez ofisimiz 2016 yaz sezonu öncesinde müşterilerimizin hizmetine açılacaktır.
Yeni Bmw 5.20 Disel
Müşterilerine daima en yeni araçlar ile hizmet eden firmamız bünyesine Yeni Bmw 5.20 Disel dahil etmiştir.
2016 Volkswagen Passat Filomuzda!i
Her geçen gün araç filomuza yeni model araçlarımız dahil olmaktadır. Müşterilerine daima en iyi ve en uygun fiyatlarda araçları ile hizmet vermektedir.
Havaalanı Transferlerinde Fırsatlar
Havaalanı transfer ücretlerinde indirim fırsatları devam etmektedir.

 

 

Filo Araç Kiralama
Anasayfa >Filo Araç Kiralama

Günümüzde yoğun bir rekabet ortamı ile iç içeyiz. Bu rekabetçi yapıda şirketler maliyetlerini düşürmek için çalışmaktadır. Nasıl ki temizlik, güvenlik, yemek hizmetleri artık bu konularda uzman şirketler tarafından sağlanıyorsa, otomobil filo yönetim sistemleri de bu kapsamda değerlendirilmeye başlandı. Artık operasyonel filo kiralama ya da bir başka anlatımla uzun dönem filo kiralama ifadeleri çok bildik, çok tanıdık gelmeye başladı. Zaten sektördeki rakamlar da bu ifadelerimizi kuvvetlendiriyor. Bundan 3-5 yıl önce, otomobil sektöründe operasyonel filo kiralama ile kiralanan toplam otomobil ve ticari araç sayısı, 15-20 binler seviyelerindeyken, bugünlerde 150 bin civarına ulaşmıştır. Ayrıca bu sektöre ilgi duyan pek çok yerli yatırımcı yanında yabancı yatırımcı da bulunmaktadır. Yabancı yatırımcıların operasyonel filo kiralama sektörüne yönelik yaptıkları pazar araştırmalarında da, 2015 yılında 300 bin, sonraki beş yıl içinde de yarım milyon adedi geçecek penetrasyon oranlarından bahsedilmektedir.

Anadolu'nun en ücra köşelerinde dahi artık otomobil satın almak yerine, operasyonel filo kiralama tercih ediliyor. Bu sistemin sağladığı vergisel, finansal ve operasyonel faydaların çokluğu, Anadolu'nun taş olsun, benim olsun mantığını yok etmeye başladı. Filo kiralama hizmetinin yaygınlaşması için, operasyonel kiralamanın anlatıldığı yayınlar hazırladık. Ayrıca finansal kiralamayla ( leasing ) operasyonel filo kiralama arasındaki farklılıkları anlatan ayrıntılara da bu yayınlarımızda yer verdik. İnanıyoruz ki bu kitapçıklar sayesinde sektörün gelişimine de çok önemli katkılarda bulunmaktayız.

Sizlerle paylaşmak istediğimiz önemli bir gelişme daha var. Müşterilerimizin mevcut otomobillerini kurumsal ilkeleri göz önünde bulundurarak satabilmeleri ve operasyonel filo kiralamaya rahat geçebilmeleri için Beyaz Sistem'i kurduk. Böylelikle müşterilerimizin, otomobillerini daha güvenli ve değerinde satarak, operasyonel filo kiralamaya geçeceklerine inanıyoruz.

KMS Otomotiv © 2016
Müşteri Hizmetleri
444 49 13